Řada

SuperTuning

inovativní a dynamický styl

Řada SuperTuning je jasnou ukázkou pokračujícího odhodlání společnosti Fondmetal k vývoji a výzkumu v oblasti inovativního designu a nové high-tech technologie povrchových úprav.

Navrženo pro nejnáročnější milovníky automobilů, pro někoho, kdo se chce odlišit a hledá 100% certifikovaný kvalitní produkt „Made in Italy“.

  • zadní část disku upravena pro auta s extrémními brzdovými kotouči
  • konkávní styl a luxusní povrchové úpravy
  • agresivní design

▪ zadní část disku upravena pro auta s extrémními brzdovými kotouči
▪ konkávní styl a luxusní povrchové úpravy
▪ agresivní design

SuperTuning

SuperTuning STC-45

Pět rozdvojených paprsků alu kola FONDMETAL STC-45 zaručeně zaujme zajímavým a vizuálně nápadným designem a který se „sbližuje“ směrem ke středu kola, kde zahrnuje pět montážních děr.

Konkávnost na středu kola dále zvýrazňuje elegantní a zároveň agresivní tvary tohoto extrémního kola.

Pevnost a dokonalost tvarů Fondmetalu STC-45 je zaručena nízkotlakým procesem lití a následným specifickým tepelným zpracováním. Díky této moderní technologii výroby je dosažena absolutní homogenita hliníkové slitiny a povrchová úprava nejvyšší kvality, což umožňuje vytvoření komplexních tvarů a extrémně přesných detailů.

To vše je možné díky bohatým zkušenostem společnosti Fondmetal a stálých inovací, která se vyvíjí více než 45 let.

Sportovní alu disk Fondmetal STC-45 je k dostání v prvotřídních provedeních ve velikostech 9×20 a 10,5×20. Fotografie jasně ukazuje a zdůrazňuje velkou konkávnost kol na zadní nápravě.

STC-45 byl primárně určen na americká sportovní vozidla – jako je Ford Mustang, Dodge Charger, Chevrolet Camaro apod, ale nyní je k dispozici i na ostatní sportovní vozidla.

SuperTuning STC-45

SuperTuning STC-10

S tenkými liniemi 10-ti ostrých paprsků dokáže Fondmetal STC-10 zachytávat v kovu podstatu hvězdy, symbol dokonalosti, sílu a absolutní čistotu. Základnímu stylu závodních prvků dodává povrchová úprava silnou a zároveň vyhrazenou osobnost, dále zvýrazněnou velkolepým konkávním designem kol na zadní nápravě.

Fondmetal STC-10 je vyrobeno gravitačním odléváním hliníkových slitin s přidáním křemíku, který poskytuje maximální pevnost konstrukce. Společnost FONDMETAL poté dokončuje výrobní proces pomocí zdokonalených procesů mechanického konečného zpracování pomocí CNC frézovacího zařízení.

Fondmetal STC-10 je k dispozici ve velikostech 19″, 20″ a 22″ je opravdovým mistrovským dílem, schopným povznést estetiku špičkových automobilů.

SuperTuning STC-10

SuperTuning STC-02

Typickým příkladem syntézy technologie a stylu je Fondmetal STC-02. Použitá prvotřídní hliníková slitina a extrémní přesnost během celého výrobního cyklu dávají život nezaměnitelnému kolu s pěti širokými paprsky ostrými jako lopatky, lehce zužujícími se směrem ven, s maximální nízkou hmotností a vysokou pevností.

Fondmetal STC-02 se vyrábí gravitačním odléváním s vysokými standardy kvality, které jsou typické pro FONDMETAL a to za použití speciální hliníkové slitiny obohacené hořčíkem, které dodává kolu jedinečné mechanické vlastnosti. Konkrétní konečné tepelné zpracování dokončí vytvrzovací reakce.

Sportovní alu disk Fondmetal STC-02 je k dostání v prvotřídních provedeních ve velikostech od 20 do 22 palců. Fotografie jasně ukazuje a zdůrazňuje velkou konkávnost kol na zadní nápravě.

SuperTuning STC-02