Řada

Style in Motion

kombinace hi-tech a estetiky

FONDMETAL je se svojí řadou Style in Motion synonymem prvotřídní kvality, elegantního designu. To vše dosažitelné za výbornou cenu.

  • pestrá škála povrchových úprav
  • široký rozsah velikostí
  • špičková kvalita

▪ pestrá škála povrchových úprav
▪ široký rozsah velikostí
▪ špičková kvalita

Style In Motion

Style in Motion 7600

Esenciální, a přesto nezaměnitelné kolo 7600 je kolo s moderním a elegantním designem vyzařujícím hbitost a sílu zároveň, jako atletické gesto šampiona, které čerpá maximální sílu z čisté plynulosti pohybu.

Krásný estetický efekt a originalita pěti dělených paprsků, které se rozšiřují tak, aby zahrnovaly speciální středovou část s logem FONDMETAL, čímž jsou vjemově delší a dávají celkovému obrazu tohoto kola jedinečnou štíhlost a harmonii.

Kola série 7600 jsou výsledkem pokročilého projektu vyplývajícího z integrovaného výzkumného a vývojového systému vyvinutého společností FONDMETAL, který využívá struktury a výpočetní centra na konečných prvcích (FEM), schopných zohlednit při návrhu dynamiku celého vozidla a nejen jednoho z jeho detailů.

Style in Motion 7600

Style in Motion 7800

Kola z lehké slitiny 7800 díky své dokonalé estetické vyváženosti vyjadřují styl s nezaměnitelným kouzlem. Klasická elegance, formální inovace a dynamika, jejíž sportovní charakter nejlépe umocní hra světel oslnivého diamantového zpracování.

Tvar série 7800 byl zdokonalen pomocí počítačové strukturální analýzy konečných prvků (F.E.M.), která potvrdila a optimalizovala jeho vynikající frekvenci a strukturální tuhost.

Výroba pomocí gravitačního lití zajišťuje dokonalou přesnost a optimální mechanické vlastnosti.

Style in Motion 7800

Style in Motion 7900

Jasná ukázka moderny a klasiky, to je FONDMETAL 7900, tedy dokonalým alu kolem, které vyjadřuje sílu a dynamiku.

Krásný design FONDMETALu 7900 s pěti paprsky evokuje harmonické tvary vrtule a vířivý pohyb turbíny. Značný dynamický vzhled tohoto kola je dále zdokonalen plastickým vzhledem paprsků, které jsou ostré jako lopatky a silné jako kladivo.

V silnější části se svým trojúhelníkovým tvarem vylepšují kontrast mezi plnou hlubokou černou částí a jasnými diamantově řezanými plochami.

Style in Motion 7900

Style in Motion 8100

Pět minimalistických paprsků zvýší dynamiku každého vozu.

K dispozici ve velikosti 6,5 x 16 a 7,0 x 17 s pěti otvory.

Style in Motion 8100